Komisioni për lirimin e semestrave, për  studentët e Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina” pas shqyrtimit të ankesave për vitin akademik 2015/16,  ka nxjerrë këto...

Më shumë
 • Rezultatet preleminare të pranimit të studentëve Master - 2016/2017


  Rezultatet preleminare të pranimit të studentëve Master, në vitin akademik 2016/2017:

  Automatikë e Kompjuteriz...

  Më shumë
 • Shtyhet CEREMONIA E DIPLOMIMIT

  Njoftojmë studentët e diplomuar në studimet themelore të UP- së të gjeneratës 2015/2016, se data 03 Tetor 2016, e Ceremonisë së Diplomimit, do të shtyhet për arsye teknike. 

  St...

  Më shumë
 • CEREMONIA E DIPLOMIMIT

  Njoftojmë studentët e diplomuar në studimet themelore të UP- së të gjeneratës 2015/2016, se me datën 03 Tetor 2016 do të organizohet Ceremonia e Diplomimit.
  Studentët, të cilët janë të inte...

  Më shumë
 • PUNË PRAKTIKE NË KEK dhe KOSTT

  Afati i aplikimit: 20 SHTATOR 2016 deri me 27 SHTATOR 2016

  E hapur për studentë nga shkalla e studimeve, Bachelor ( Viti i studimeve ):III dhe Master ( Viti i st...

  Më shumë
 • Rezultatet Preleminare, Afati Plotësues Bachelor

  Rezultatet Preleminare, Afati i dytë Bachelor - kliko këtu

  Më shumë
 • Lajmet 17 deri 24 (prej 134)
   |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «prill»
  MaEnPrShDi
  2627 282930311
  2345678
  9101112131415
  16171819 202122
  23242526272829
  30123456