Afati i provimeve Qershor-Korrik 2018

    NJOFTIM për organizimin e afatit të rregullt të provimeve Qershor/Korrik 2018 Bachelor dhe Master Paraqitja e provimeve organizohet nga data 01.06.2018 deri më datën 08.06.2018.

    Afati i provimeve fillon më datën 11.06.2018 - H1.

    Provimet organizohen sipas orarit të provimeve të shpallur në tabelat për njoftimin e studentëve dhe në ueb faqen: Bachelor , Master

    Të gjitha provimet fillojnë në orën 09:00, përveç nëse është caktuar ndryshe me orarin e provimeve.

    Provimet e parapara të organizohen me datën 15.06.2018 organizohen me  datën 18.06.2018 në orën 14:00.Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
282930 31123
45678910
11 121314151617
1819 2021222324
2526272829301
2345678