Afati i Shtatorit 2017

   Afati i Shtatorit fillon me datën 4 Shtator-H1.
   
  Paraqitja e provimeve organizohet nga data 28 Gusht deri me datën 3 Shtator.
   
  Provimet organizohen sipas orarit të përhershëm të provimeve, të shpallur në ueb faqe dhe tabelat e njoftimeve për studentë.

   

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
28 293031123
4567 8910
1112 1314151617
18 192021222324
2526272829301
2345678