Afatit i Janar-Shkurt 2018, për paraqitjen e provimeve

    NJOFTIM për organizimin e afatit të rregullt të provimeve Janar/Shkurt 2018 Bachelor dhe Master Paraqitja e provimeve organizohet nga data 03.01.2018 deri më datën 15.01.2018. Afati i provimeve fillon më datën 29.01.2018- H1. Provimet organizohen sipas orarit të provimeve të shpallur në tabelat për njoftimin e studentëve dhe në ueb faqen zyrtare të fakultetit. Të gjitha provimet fillojnë në orën 09:00, përveç nëse është caktuar ndryshe me orarin e provimeve

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2930311 234
56 7891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011