Afati i Nëntorit 2017

   NJOFTIM për organizimin e afatit të nëntorit
  Bazuar në Vendimin e Senatit, për studentët e nivelit të studimeve bachelor 
  dhe master, organizohet afati i provimeve nëntor 2017.
   
  Studentët kanë të drejtë ta paraqesin 1 (një) provim.
   
  Paraqitja e provimeve organizohet nga data 08 deri me datën 20 nëntor 2017.
  Provimet mbahen me datën 26 nëntor sipas orarit:
   
  09:00 Provimet e semestrit të parë dhe të pestë bachelor 
   
  Provimet e semestrit të parë master 
  13:00 Provimet e semestrit të dytë dhe të katërt bachelor 
  Provimet e semestrit të dytë master 
   
  15:00 Provimet e semestrit të tretë dhe të gjashtë bachelor 
  Provimet e semestrit të tretë master

  Provimet në lëndët

  Matematika 1
  Matematika 2
  Matematika 3 ( E+K)

  organizohen me 26.11.2017 në orën 09.

   

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
303112345
67 89101112
1314 1516171819
20 212223242526
27282930123
45678910