Njoftimin për organizimin e Afatit të rregullt të provimeve Qershor-Korrik 2017

  NJOFTIM  për organizimin e afatit të rregullt të provimeve Qershor/Korrik 2017 Bachelor dhe Master
  Paraqitja e provimeve organizohet nga data 01.06.2017 deri më datën 08.06.2017.
  Afati i provimeve fillon më datën 12.06.2017 - H1.

  Provimet organizohen sipas orarit të provimeve të shpallur në tabelat për njoftimin e studentëve dhe në ueb faqen (Bachelor Master).
  Të gjitha provimet fillojnë në orën 09:00, përveç nëse është caktuar ndryshe me orarin e provimeve.
   
  Provimet e parapara të mbahen të hënën e tretë ( H3 - 26 Qershor), organizohen (shtyhen për) Sh3 - 1 Korrik.Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12 131415161718
19202122232425
262728293012
3456789