Ceremonia e Diplomimit per studentet e nivelit Bachelor dhe Master


  për shkaqe teknike Ceremonia e Diplomimit, e paraparë të mbahet këtë të enjte, me datë 07 dhjetor 2017, do të shtyhet për një datë tjetër. Për informatat e tjera, se kur do të organizohet ceremonia do të njoftoheni me kohë.

  Lista e studenteve FIEK

  BSc.
  Arbër Kola Dedaj
  Fjolla Gazmend Sylaj
  Lirim Haki Koraqi
  Vigan Osman Maxhera
  Blerina Hysen Surdulli
  Rinor Musa Haziri
  Krenare Xhezair Krasniqi
  Mergim Sami Doroci
  Gresa Shaip Neziri
  Gentrina Xhavit Gashi
  Majlinda Fadil Llugiqi
  Artinë Lulzim Rexhepi
  Florim Enver Hamiti
  Erëblina Avni Hasani
  Fjollë Kadri Krasniqi

  MSc.
  Fjolla Jetullah Berisha

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
151617 18192021
22232425262728
2930311234