DEKANATI FIEK - Orari i punës me palë


    DEKANATI FIEK (zyra 431)

    Orari i punës me palë: Hëne dhe Mërkure nga ora 11:00 deri 12:00.

    Për nënshkrim të dokumentacionit tek Dekani, ditën e Martë dhe të Premten


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
25 262728 29301
2 345678
910 11 12 131415
16171819202122
23242526272829
303112345