NJOFTIM për organizimin e afatit të rregullt të provimeve Janar/Shkurt 2016

    Bachelor dhe Master

    Paraqitja e provimeve organizohet nga data 10.01.2017 deri më datën 17.01.2017. Afati i provimeve fillon më datën 23.01.2017 - H1.

    Të gjitha provimet fillojnë në orën 09:00, përveç nëse është caktuar ndryshe me orarin e provimeve.    Provimet organizohen sipas orarit të provimeve të shpallur në tabelat për njoftimin e studentëve dhe në ueb faqen e fakultetit, orari i përhershëm i provimeve:   Bachelor   |   Master

    Nga Dekanati

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
26 272829 30311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345