Regjistrimi i semestrit dimëror për vitin akademik 2017-18

    Regjistrimin e semestrit dimëror për studentët e nivelit baçelor dhe master, për vitin akademik 2017/18 do të jetë i hapur deri me 31.10.2017


     Vendimi i ri për kriteret e regjistrimit të vitit vijues do të merret diten e Premte me dt. 06.10.2017Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
25 262728 29301
2 345678
910 11 12 131415
16171819202122
23242526272829
303112345