Rezultatet preleminare të pranimit të studentëve Master - 2017/2018

    Rezultatet preleminare të pranimit të studentëve Master - 2017/2018


    Rezultatet preleminare të pranimit të studentëve Master, në vitin akademik 2016/2017:
    Inxhinieri Kompjuterike dhe Telekomunikacion (kliko)


    Sqarim:
    Numri i dosjes, është numri që u figuron në FLETËKONFIRMIMIN PËR REGJISTRIM TË APLIKUESIT (pas dorzimit të dokumentacionit)
Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
25 262728 29301
2 345678
910 11 12 131415
16171819202122
23242526272829
303112345