Shkolla Verore e Komunitetit të Energjisë 2017

    Traktati i Komunitetit të Energjisë nga data 26 Gusht deri më 2 Shtator organizon „Shkollën Verore të Komunitetit të Energjisë 2017“ në Ohër.


    Njoftohen studentët e studimeve Master, kandidatët për doktoratë, hulumtuesit shkencor dhe asistentët, që kanë interes për të ndjekur ketë shkolle të  aplikojnë. Në këtë shkollë ligjërojnë Profesorë eminentë nga Evropa dhe rajoni, prandaj pjesëmarrësit mund të përfitojnë njohuri shumë specifike nga fusha e Energjisë, korniza ligjore që ndërlidhet me këtë fushë dhe aspekti ekonomik i zhvillimeve në fushën e Energjisë.

    Për më shume informata kliko linkun vijues nëpërmjet te cilit mund te aplikohet.
    https://www.energy-community.org/portal/page/portal/ENC_HOME/SECRETARIAT/Summer_School/2017

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
262728293012
3456789
1011 1213141516
17181920212223
24252627282930
31123456