Njoftim nga komisioni, per lenden Sinjale dhe Sisteme

    Njoftim nga komisioni, per lenden Sinjale dhe Sisteme

    Provimi me komision nga lenda Sinjale dhe Sisteme do te mbahet me komision me date 27.06.2018 (e merkure) ne ora 9:00 ne amfiteatrin 411.
    Per studentet qe kalojne provimin me shkrim, pjesa e provimit me goje do te mbahet me date 03.07.2018 (e marte) ne oren 9:00 ne amfiteaterin 411

    Njoftimi nga komisioni.pdf


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
282930 31123
45678910
11 121314151617
1819 2021222324
2526272829301
2345678