Ligjeratë e Prof.Dr. Abdel Razik Sebak, Concordia University - Kanadë


    Me datën 6 Shtator (e mërkure) në orën 09:30 në sallën 745, Prof.Dr. Abdel Razik Sebak nga Concordia University, Kanadë - mban ligjeratën e ftuar “Millimeter -wave antennas for future 5G wireless communication systems

    Ftohet stafi dhe studentët e FIEK-ut të marrin pjesë.

    Kjo ligjeratë u mundësua në kuadër të projektit shkencor “The comparative research of electromagnetic field levels from base-stations of 2G, 3G and 4G cellular systems” të financuar nga MASHT.Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
28 293031123
4567 8910
1112 1314151617
18 192021222324
2526272829301
2345678