FIEK - Fakulteti i Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike
Facebook Group · 2,156 members
Join Group
 
 • Njoftim

   Regjistrimi i semestrit veror të vitit akademik 2013/2014 , për studimet Bachelor dhe Master, vazhdon deri me datën 21.02.2014.

  Pas këtij afati nuk do të mundësohet regjistrim...

  Më shumë
 • Njoftim

  Regjistrimi i semestrit veror të vitit akademik 2013/2014 , për studimet Bachelor dhe Master, fillon me datën 11.02.2014 dhe vazhdon deri me datën 18.02.2014.

  11.02.2014, Prishtinë&...

  Më shumë
 • Njoftim

  Mësimi në semestrin veror, për studimet Bachelor dhe Master, fillon më datën 18.02.2013 sipas orarit të shpallur në tabelat e njoftimeve dhe web faqe te fakultetit (fiek.uni-pr.edu).

  ...

  Më shumë
 • Njoftim

  Provimi nga lënda “ Elektronika Analoge” mbahet të premtën me datën 14.02.2014 nga ora 9:00.


  Prishtinë,                 &n...

  Më shumë
 • Njoftim

  Njoftohen studentët e nivelit Master, drejtimi Kompjuterikë se provimet nga lëndët “Sistemet Tolerante në Gabime” dhe “Ripërdorimi i softuerit” do të mbahen në këto orare: Më shumë

 • Njoftim

  Njoftohen të gjithë studentët e ciklit Master të drejtimit Kompjuterikë që provimi nga lënda “Të dhënat në Internet 1” i paraparë për të hënën (17.02.2014) do të mbahet të mërkurën (19....

  Më shumë
 • UP dhe USAID organizon sesionin informues për 50 bursa të programit MASTER në SHBA

   Në kuadër projektit “Transformational Leadership – Scholarships and Partnerships Program”, financuar nga Qeveria Amerikane dhe Qeveria e Kosovës, USAID ka hapur konkursin pë...

  Më shumë
 • Njoftim

   Njoftohen studentët e vitit të dytë të të gjitha grupeve se ushtrimet përmbyllëse nga lënda “Sinjalet dhe Sistemet” do të mbahen ditën e Hënë (20 Janar) prej orës 12:00.
  Më shumë

 • Lajmet 81 deri 88 (prej 152)
   |<  <  7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16  >  >| 

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1234 567
891011121314
15161718 192021
22232425262728
2930311234