FIEK akreditohet për periudhën 5 vjeçare, Bachelor dhe Master

  Pas vlerësimit pozitiv nga ekspertët ndërkombëtar, Këshilli Shtetëror i Cilësisë mori vendim që të akreditoj për periudhën 5 vjeçare (1 Tetor 2014 – 30 Shtator 2019) programet e studimit Bachelor dhe Master:

  Automatikë e Kompjuterizuar dhe Robotikë
  Telekomunikacion
  Inxhinieri Kompjuterike
  Elektronikë
  Elektroenergjetikë


  Me këtë rast menaxhmenti i FIEK-ut uron stafin dhe studentët duke ju dëshiruar punë të mbarë dhe suksese të reja!


  [email protected]

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
45 6 78910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567