NJOFTIM për organizimin e afatit të rregullt të provimeve janar/shkurt 2020 Bachelor dhe Master

   Shtyhet paraqitja e provimeve  deri më datën 20.01.2020, ora 16:00.

  Afati i provimeve fillon më datën 20.01.2020 - H1.

  Provimet organizohen sipas orarit të provimeve të shpallur në tabelat për njoftimin e studentëve dhe në ueb faqen zyrtare të fakultetit.

  Data e provimeve për lëndët Matematikë 1, do te mbahet me daten 31.01.2020 prej ores 12.00. Data e provimit per Matematikë 3 mbetet e njejta, e pandryshuar, 29.01.2020.

  * Shtyhet provimin e Matematikes III (E), per daten 31.01.2020 nga ora 12,00 (Pr3) (Ne diten kur do te mbahet edhe Matematika I).

  Të gjitha provimet fillojnë në orën 09:00, përveç nëse është caktuar ndryshe me orarin e provimeve.

  Prishtinë, 10.01.2020
  Nga Dekanati
   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
303112345
6789 101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789