Afati i Shtatorit 2018

     NJOFTIM  për organizimin e afatit të rregullt të provimeve Shtator 2018 Bachelor dhe Master 
    Paraqitja e provimeve organizohet nga data 28.08.2018 deri më datën 31.08.2018. Afati i provimeve fillon më datën 03.09.2018- H1.
    Provimet organizohen sipas orarit të provimeve të shpallur në tabelat për njoftimin e studentëve dhe në ueb faqen zyrtare të fakultetit. 
    Të gjitha provimet fillojnë në orën 09:00, përveç nëse është caktuar ndryshe me orarin e provimeve.

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829303112
34 56789
10111213141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567