Njoftim për organizmin e afatit të provimeve Qershor 2

   Paraqitja e provimeve fillon me datën 29/06/2020 dhe zgjat deri më datën 03/07/2020.
  Provimet fillojnë me datën 6 korrik (H1) dhe organizohen sipas orarit të përhershëm të provimeve.
  Të gjitha provimet filllojnë në orën 09, përvec nëse është e përcaktuar ndryshe me orarin e provimeve.

  Gjatë organizimit të provimeve të respektohen rekomandimet e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike.

  Nga Dekanati 26.06.2020  Me qëllim të parandalimit të përhapjes së COVID-19, studentët dhe personeli
  obligohen të respektojnë rregullat vijuese:
  1. Bartin maskat
  2. Vendosin dorezat
  4. Dezinfektojnë duart në hyrje të objektit
  3. Ruajne distancën fizike (1.5 ose 2m)
  4. Lirojnë hapësirat për dezinfektim, pas përfundimit të terminit të parë, në rastet kur
  janë dy orare të provimeve gjatë ditës
  5. Zbatojnë rekomandimet tjera të nxjerra nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike http://niph-rks.org/  Afati-i-Qershorit-2---.pdf
   

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789