NJOFTIM për organizimin e afatit të rregullt të provimeve Janar/Shkurt 2019 Bachelor dhe Master

  NJOFTIM 
  për organizimin e afatit të rregullt të provimeve Janar/Shkurt 2019
  Bachelor dhe Master 
   
  Paraqitja e provimeve organizohet nga data 08.01.2019 deri më datën 14.01.2019.
   
   Afati i provimeve fillon më datën 21.01.2019 - H1. 
   
  Provimet organizohen sipas orarit të provimeve të shpallur në tabelat për njoftimin e studentëve dhe në https://fiek.uni-pr.edu/Shpallje-dhe-rezultate-(1)/Bachelor/Orari-i-perhershem-i-provimeve.aspx
   
  Të gjitha provimet fillojnë në orën 09:00, përveç nëse është caktuar ndryshe me orarin e provimeve. 
   
  Prishtinë, 26.12.2018 Nga Dekanati

   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
31123456
78910111213
1415161718 1920
21222324252627
28293031123
45678910