Afati i rregullt i provimeve - Shtator 2019

   NJOFTIM për organizimin e afatit të rregullt të provimeve shtator 2019 Bachelor dhe Master

  Paraqitja e provimeve vazhdon deri me datën 30 gusht 2019. Afati i provimeve fillon më datën 2 Shtator 2019 - H1.

  Provimet organizohen sipas orarit të provimeve të shpallur në tabelat për njoftimin e studentëve dhe në ueb faqe...

  Të gjitha provimet fillojnë në orën 09:00, përveç nëse është caktuar ndryshe me orarin e provimeve.

  Prishtinë, Gusht 2019
  Nga Dekanati
   

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
2627282930311
2345678
91011 12131415
16171819202122
23242526272829
30123456