Afati i Janarit 2021

  ORGANIZIMIMI I AFATIT TË RREGULLT TË PROVIMEVE JANARI 2021

  Bachelor dhe Master

  Afati i provimeve fillon më datën 1 shkurt 2021 – E hëna e parë.
  Paraqitja e provimeve bëhet nga data 15.01.2021 deri më datën 25.01.2021.

  Provimet organizohen sipas orarit të provimeve (kliko)

  Të gjitha provimet fillojnë në orën 09:00.

  Dekanati, FIEK


  Orari i Ri i Provimeve (kliko)


  Suksese...


   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
45 6 78910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567