Bursa ne Turqi per nivelet Master dhe Doktorature

    Ju informojme qe kane filluar aplikimet për Bursat e Turqise per nivelet Master dhe Doktorature. Data e fundit per aplikim eshte 31 Marsi. . Informatat me te hollesishme mund ti gjeni këtu. Me shume informacione rreth bursave mund t\i gjeni ne adresen elektronike: www.turkiyeburslari.gov.tr  .

    Prishtinë, 07.03.2014Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031123
4 5678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678