Bursa per Master dhe Doktorat nga BIT Kinë

    Instituti i Tekonlogjisë në Beijing ofron 5 bursa per Master dhe Dokoratë, afati i fundit per aplikim është 30 Prill 2014.Më shumë info

    Prishtinë, 04.03.2014


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031123
4 5678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678