Bursa per Master dhe Doktorat nga BIT Kinë

    Instituti i Tekonlogjisë në Beijing ofron 5 bursa per Master dhe Dokoratë, afati i fundit per aplikim është 30 Prill 2014.Më shumë info

    Prishtinë, 04.03.2014


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
272829 303112
3456789
101112 13 141516
17181920212223
2425262728291
2345678