Bursa per Master dhe Doktorat nga ICDF Taiwan

    Nga Taivani per studentet e UP-se ofrohen 5 bursa te nivelit Master dhe Dokorate, afati i fundit per aplikim eshte me 14.03.2014.
    Me shume info, i gjeni ne linqet: Kerkesat dhe info per bursa .

    Prishtinë, 04.03.2014


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031123
4 5678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678