Ceremonia përmbyllëse e projektit “Access to Digital Scientific Libraries”

    Më datën 01 tetor 2014 me fillim në orën 10:00 në sallën 745 të Fakultetit të Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike të Universitetit të Prishtinës u organizua ceremonia përmbyllëse e projektit “Access to Digital Scientific Libraries”.

    Projekti një-vjeçar “Access to Digital Scientific Libraries” është financuar nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë në kuadër të programit University Support Grants Program.
Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
45 6 78910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567