Fjalimi i Dekanit, Prof. Asoc. Dr. Isak Shabani në "Seminarin e parë shkencor në FIEK"

     Fjalimi i Dekanit të Fakultetit të Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike Prof. Asoc. Dr. Isak Shabani në "Seminarin e parë shkencor në FIEK" të mbajtur virtualisht me dt. 28.12.2020. - video


     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
45 6 78910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567