Ftohen që të fotografohen për ID kartelë studentat qe nuk e kanë kryer deri tash fotografimin

    Njoftohen studentët e rinjë të vitit akademik 2013/2014 në FIEK, Bachelor dhe Master, të cilët nuk janë fotografuar,se afatet e fundit për fotografim janë : 26.12.2013 ( E Enjte) dhe 27.12.2013 ( E Premte), dhe sipas orarit 09:00 deri 12:00 dhe 13:00 deri 15:00.    Fotografimi bëhet në zyren 441.

    Vëretje: Studentët me vete duhet të kenë letërnjoftimin.
    Jasht këtyre afateve nuk do të ketë fotografime, kështu që rrespektojeni këtë orar.

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011