Rektori ju fton për të pirë kafe së bashku...

  Të dashur studentë,

  Kafenë e parë me studentët, rektori Dema e konsideroi si kafenë më të mirë që ka pirë ndonjëherë.
  Pas takimit të këndshëm që pati me studentët, një muaj më parë, Rektori sërish ju fton për të pirë kafe së bashku.

  Ejani të mërkurën (12 dhjetor) ora 12:00 në Qendrën për Zhvillim të Karrierës dhe shfrytëzojeni rastin që të bisedoni me rektorin lidhur me krijimin e klubeve të studentëve në UP. Rektori juaj është çdo herë i gatshëm t’i dëgjojë idetë tuaja, andaj ejani dhe ndani ato me ne!

  Konfirmo pjesëmarrjen duke e plotësuar formularin në këtë link: https://goo.gl/forms/RIBamwnCH5A1xkVl1

  Nxitoni! Vendet janë të limituara!

  #UnëJamUP


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30123456
78910 111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910