Kolegji Universitar Gjovik nga Norvegjia ofron një bursë për studime master

    Ju njoftoj se Kolegji Universitar Gjovik nga Norvegjia ofron një bursë për studime për studentët tanë në nivelin master në drejtimin: Master of Applied Computer Science or Master of Information Security.

    Thirrja për aplikim ka filluar dhe zgjat deri më 5 janar 2014. Për më shumë informacione mbi bursat dhe mënyrën e aplikimit, shihni dokumentin këtu.

    Aplikacionet dorëzohen në Zyrën për marrëdhënie me jashtë të UP-së.


     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011