KONKURS PËR PRANIMIN E STUDENTËVE NË STUDIMET E MASTER-IT DHE DOKTORATËS, 2019

     Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” ka hapur konkurs për pranimin e studentëve në studimet e master-it dhe doktoratës për vitin akademik 2019/20.
     
    Për të kuptuar më shumë rreth kushteve të aplikimit, ju lutem klikoni në linkun  www.uni-pr.edu/page.aspx?id=1,65

     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30123456
78910 111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910