FIEK, memorandum mirëkuptimi dhe bashkëpunimi me KEK

    Dekani i FIEK-ut, Prof. Asoc. Dr. Enver Hamiti dhe drejtori menagjues i KEK-ut, Arben Gjuka, nënshkruan sot një memorandum të ri të mirëkuptimit dhe bashkëpunimit në ngritjen profesionale të studentëve të FIEK-ut.

    KEK do të vazhdojë edhe në të ardhmën të pranojë një numër të studentëve të FIEK-ut, që në objektet e KEK-ut do të kryejnë praktikën profesionale.    Gjithashtu, drejtori menagjues i KEK-ut është zotuar se do të vejë në dispozicion të studentëve të FIEK-ut, të gjitha resurset e kompanisë në fushën e përgaditjes profesionale, siҫ është Qendra e trajnimeve.

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1234 567
891011121314
15161718 192021
22232425262728
2930311234