NJOFTIM për organizmin e Afatit të Nëntorit 2019

    Studentët kanë të drejtë të paraqesin 2 provime. Paraqitja e provimeve fillon me datën 18.11.2019 dhe zgjat deri më datën 22.11.2019.
    Provimet organizohen sipas orarit:

    Orari i provimeve për Afatin e Nëntorit

    Nga Dekanati,


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
272829 303112
3456789
101112 13 141516
17181920212223
2425262728291
2345678