NJOFTIM për organizmin e Afatit të Nëntorit 2019

    Studentët kanë të drejtë të paraqesin 2 provime. Paraqitja e provimeve fillon me datën 18.11.2019 dhe zgjat deri më datën 22.11.2019.
    Provimet organizohen sipas orarit:

    Orari i provimeve për Afatin e Nëntorit

    Nga Dekanati,


Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
234 5678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345