Ndarja e mirënjohjeve për profesorët Akademik Isuf Krasniqi dhe Prof.Dr. Ali Hamiti

     Këshilli i FIEK-ut me datën 18.12.2013 mbajti mbledhjen solemne në të cilën për kontributin në zhvillimin dhe afirmimin e fakultetit u nderuan mësimdhënësit Akademik Isuf Krasniqi dhe Prof. Dr. Ali Hamiti, me rastin e pensionimit të tyre.

         

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011