Njoftim

     Njoftohen kandidatët të cilët kanë aplikuar për regjistrim në Fakultetin e Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike  (FIEK)  për vitin akademik 2012/2013, se Komisioni për ankesa dhe parashtresa ka aprovuar kërkesën e Këshillit të FIEK për rritjen e numrit te studentëve në programe të caktuara studimi si dhe ka shqyrtuar ankesat e kandidatëve .

    Ftohen kandidatët që të vizitojnë shërbimin për cështje të  studentëve pranë FIEK-ut. 

     FIEK, 2012

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011