Njoftim

    Njoftohen studentët e vitit të parë, grupet 1, 2, 3 dhe 4 se kollokfiumi i parë nga lënda “Bazat e Elektroteknikës” do të mbahet të shtunën, me datën 16.11.2019 në ora 10:00.


    Mësimdhënësit e lëndës

    Prishtinë,                                           
    13.11.2019Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
234 5678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345