Njoftim

  Njoftohen studentët e semestrit të III-të të drejtimit të Inxhinierisë Kompjuterike, se ushtrimet numerike nga lënda "Sinjale dhe sisteme" do të mbahen sipas këtij orari:

  Grupi 1a - E Hënë: 13:00 - 14:30 - Salla 310
  Grupi 1b - E Hënë: 14:45 - 16:15 - Salla 310

  Grupi 2a - E Martë: 13:00 - 14:30 - Salla 626
  Grupi 2b - E Martë: 14:45 - 16:15 - Salla ??? (do të përcaktohet së shpejti)

  Faton Maliqi, PhD


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789