Njoftim

   Pranimi i studentëve të rinj në vitin akademik 2013/14 në Fakultetin e Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike do të bëhet të Martën më 1 Tetor 2013 në orën 10:00, në amfiteatrin 411. 
   
   
   
  Prishtinë, 30. 09. 2013                                                                                     Nga Dekanati

   

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011