Njoftim

     Mësimi në semestrin e parë të studimeve Master fillon me datën 04.11.2013 ( e Hënë) sipas orarit të shpallur në tabelën e njoftimëve për studentë dhe ueb faqen e fakultetit.

    Orarin e mësimit mund ta gjeni këtu. 

    28.10.2013                                                                Nga Dekanati

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011