Njoftim

     Ftohen studentet e vitit te dyte master ne te gjitha programet e studimeve si dhe studentet ne studimet e doktorates të marrin pjesë në seminarin e organizuar nga Fakulteti i Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike në kuadër të projektit “ Access to Scientific Digital Libraries”, mbështetur nga Ambasada Amerikane në Kosovë.
    Seminari organizohet me datën 19.12.2013 e Enjte duke filluar nga ora 17:00 në sallën 745 në FIEK.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011