Njoftim

     Njoftohen studentët se provimet në lëndët: Rrjetet elektrike (Bachelor) dhe Eksploatimi i SEE ( Master) do të organizohen me datën 18.01.2014 ( e shtunë) në orën 12:00.

    Provimet i mban Prof. Dr. Sabri Limari.

    Prishtinë,08.01.2014                                                                Nga Dekanati
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011