Njoftim

     Njoftohen studentët e vitit të dytë të të gjitha grupeve se ushtrimet përmbyllëse nga lënda “Sinjalet dhe Sistemet” do të mbahen ditën e Hënë (20 Janar) prej orës 12:00.

    Prishtinë,                                                                                           Asistenti:
    17.01.2014                                                                                      Faton Maliqi, MSc


     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011