Njoftim

     Ju njoftojmë se Mr. sc. Isak Shabani, asistent në Fakultetin e Inxhinierisë elektrike dhe kompjuterike në Prishtinë – Universiteti i Prishtinës, më dt. 02.06.2012,  në orën 13:00, mbron publikisht punimin e doktoratës me titull “ Shërbimet Ueb me qasje të orientuar për komunikimin dhe sinkronizimin e të dhënave për t’i mundësuar aplikacioneve softuerike të punojnë offline.

    Mbrojta mbahet në  Fakultetit të Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike në Prishtinë, amfiteatrin 411.
     

    SEKRETARJA
    Jur. e dipl Luljeta Ademi

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011