Njoftim

    Njoftohen studentët e nivelit Master, drejtimi Kompjuterikë se provimet nga lëndët “Sistemet Tolerante në Gabime” dhe “Ripërdorimi i softuerit” do të mbahen në këto orare:

    • Sistemet Tolerante në Gabime, me 01.02.2014 në ora 16.00
    • Ripërdorimi i Softuerit, me 08.02.2014 në ora 10.00

    Dr. Idriz Smaili


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011