Njoftim

    Mësimi në semestrin veror, për studimet Bachelor dhe Master, fillon më datën 18.02.2013 sipas orarit të shpallur në tabelat e njoftimeve dhe web faqe te fakultetit (fiek.uni-pr.edu).

    11.02.2014, Prishtinë                                    Nga Dekanati


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011