Njoftim

    Regjistrimi i semestrit veror të vitit akademik 2013/2014 , për studimet Bachelor dhe Master, fillon me datën 11.02.2014 dhe vazhdon deri me datën 18.02.2014.

    11.02.2014, Prishtinë                                                     Nga Dekanati


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011