Njoftim

     Regjistrimi i semestrit veror të vitit akademik 2013/2014 , për studimet Bachelor dhe Master, vazhdon deri me datën 21.02.2014.

    Pas këtij afati nuk do të mundësohet regjistrimi i semestrit.

    19.02.2014, Prishtinë                                                   Nga Dekanati
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011