Njoftim

     Njoftohet stafi dhe studentët e FIEK-ut se është aktivizuar qasja në revistat e IEEE . Qasja u mundësua në kuadër të projektit " Access to digital scientific libraries" financuar nga ambasada e SHBA-ve në Prishtinë  .Revistave mund ti qaseni duke klikuar në http://www.ieee.org/ieeexplore  .Identifikimi bëhet përmes IP-adresës së shfrytëzuesve.
     

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031123
4 5678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678