Njoftim për kandidatët e pranuar në studimet Master

  Njoftohen kandidatët e pranuar në studimet Master në FIEK se mësimi në semestrin e I-rë fillon me datën 26.11.2012.
   
  Komisioni i studimeve në mbledhjen e rradhës ka marr vendim për caktimin e provimeve diferenciale për kandidatët të cilët kanë përfunduar studimet paraprake në njësi tjera akademike.
   
  Për listen e provimeve diferenciale dhe informacionet shtesë kandidatët të drejtohen tek zyrtarja për master pranë shërbimit të studentëve në FIEK.
   
   Në vazhdim gjeni orarin e mësimit për Semestrin ei I-rë në studime MASTER , viti akademik 2012/2013 - orari

   Prodekanja  për çështje mësimore:
   Prof.Ass.Dr. Mimoza Ibr

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
45 6 78910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567