Njoftim për marrjen e ID Kartelave

    Njoftohen studentët e rinjë të vitit akademik 2013/2014 në FIEK, Bachelor dhe Master, se ID Kartelat munden me ardh me i marrë,nga data 09.01.2014(e Enjte),10.01.2014(e Premte) dhe 13.01.2014 (e Hanë), dhe sipas orarit 10:00 - 12:00 dhe 13:00 - 15:00.


    Marrja e ID Kartelave bëhet në zyren 441.

    Vëretje: Studentët me vete duhet të kenë letërnjoftimin.

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011